Kucharek Sześć

Jeszcze nieczynne.
Jesteśmy otwarci
od 8:30 do 19:00

Dostawa

Zapraszamy codziennie od 11.00 do 19.00
Dowóz od 4.50 zł. Zapewniamy szybką i sprawną dostawę.

Biorąc pod uwagę specyfikę polskich dań, ich obfitość i wyjątkowość, podczas dostawy, szczególną uwagę przykładamy do wysokiej jakości opakowań. Aby nie uronić ani odrobiny ze smaku i aromatu naszych potraw, używamy hermetycznie i termicznie zamykanych opakowań firmy DUNI. Dzięki temu, produkty wychodzące z naszej kuchni są zawsze gorące i apetyczne. Zupełnie tak, jakby były przyrządzone w domu.

By zapewnić Państwu gorącą dostawę, czuwamy nad każdzym, nawet najmniejszym szczegółem. Korzystamy ze specjalnego systemu utrzymywania temperatury naszych posiłków. Przygotowane dania natychmiast po przygotowaniu pakowane są w wysokiej jakości opakowania firmy DUNI. Następnie nasi dostawcy przewożą dania w specjalnych termosach produkowanych przez firmę FURMIS, których funkcją jest nie tylko izolowanie ciepłych posiłków od warunków zewnętrznych ale wręcz ich dogrzewanie (termos zapewnia możliwość utrzymania temperatury do 85 °C). Jest to możliwe dzięki specjalnej wkładce termicznej, która - ładowana w lokalu oraz w trakcie transportu oddaje swoje ciepło Państwu posiłkowi niczym bateria cieplna. Dzięki naszym staraniom posiłki docierają do Państwa gorące i apetyczne, nie pozbawione walorów smakowych.

Nasza firma przywiązuje dużą wagę do ochrony danych osobowych naszych klientów.
Poniżej zamieszczamy  informacje, jakie dane gromadzimy oraz zasady ich przetwarzania i wykorzystywania. Ograniczamy zbieranie informacji o użytkownikach serwisu do niezbędnego minimum wymaganego do realizacji usług na najwyższym poziomie. Zasada minimalizacji danych ma dla nas duże znaczenie, pragniemy zapewnić naszym klientom maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo.
Dane administratora, Twoje uprawnienia, informacje o cookies oraz inne ważne informacje przeczytasz w naszej Polityce Informacyjnej.