Kucharek Sześć

Jeszcze nieczynne.
Jesteśmy otwarci
od 8:30 do 19:00

opinie naszych klientów

Miejsce z potencjałem! Przepyszne jedzenie, miła obsługa, przystępne ceny i ciekawy wystrój lokalu. Za sprawą domowego jedzonka i przytulnego wnętrza, miejsce jest godne polecenia każdemu. Już samą smaczną zupą można się najeść. Zdecydowanym plusem jest także sprawne wydawanie dań. Ale pobyt zdecydowanie na plus i na pewno wrócę na inny pyszny obiad. Chociaż nie wiem czy sama zmieszczę te wielkie porcje :-)
Joanna K.
Bardzo fajne wnętrze, które urzekło nas od samego początku. Proste, ale wpadające w oko.
Wybraliśmy z partnerką pierogi ze szpinakiem oraz sznycel. Dania zostały podane bardzo szybko. Pierogi klasyczne z serkiem były bardzo dobre.
Było czuć rękę fachowca 😌
Sznycel znakomity.
Ogromna porcja zaspokoi każdego 😏
Godne polecenia gdy nie mamy pomysłu na obiad i nie tylko!
Pozdrawiamy!
Dominik B.
Jadam tam już wiele lat i nieprzerwanie panuje tam bardzo miła i przyjemna atmosfera. Porcje są bardzo duże jak na przyjęte standardy a ceny moim zdaniem nie są wygórowane. Szczególnie polecam danie dnia, gdzie zawsze dostajemy zupę plus drugie danie a sam często zupę biorę na wynos gdyż nie mogę wszystkiego zmieścić. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym wyszedł stamtąd nienajedzony.
Można też zamówić z dostawą.
Szczerze polecam.
Andrzej B.
Bardzo czysto, miło i expresowo obsłużeni zostaliśmy.
Obsługa szybka sprawna bardzo miła przy tym. Doradzi powie co z czego jak zrobione czym przyprawione zostało. Wspaniale zaskoczeni jesteśmy z żoną a wybredni troszkę jesteśmy. Uuu tak.
Wcześniej jadaliśmy u kilku konkurencyjnych lokalach.
Muszę to zaznaczyć, konkurencja takiego zaangażowanego personelu może tylko Państwu pozazdrościć.
Polecamy szczerze kucharkowe obiadki bo naprawdę warto, niska cena a porcje bardzo duże.
Będziemy na pewno stałymi klientmi.
Marek K.
Bardzo dobre jedzenie, miła atmosfera oraz obsługa która doradzi oraz poinformuje o ciekawych promocjach, których jest naprawdę sporo. Dla studenta jest to naprawdę dobre miejsce na obiad, bywam tam często i widuję ludzi w każdym wieku, więc czasem nawet jak nie ma się czasu czegoś ugotować można wyjść z rodziną na smaczny obiad w dobrej cenie. Polecam bo warto.
Albert B.
Zobacz więcej opinii!

Nasza firma przywiązuje dużą wagę do ochrony danych osobowych naszych klientów.
Poniżej zamieszczamy  informacje, jakie dane gromadzimy oraz zasady ich przetwarzania i wykorzystywania. Ograniczamy zbieranie informacji o użytkownikach serwisu do niezbędnego minimum wymaganego do realizacji usług na najwyższym poziomie. Zasada minimalizacji danych ma dla nas duże znaczenie, pragniemy zapewnić naszym klientom maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo.
Dane administratora, Twoje uprawnienia, informacje o cookies oraz inne ważne informacje przeczytasz w naszej Polityce Informacyjnej.